17. Dąbskie Wieczory Filmowe za nami

Tydzień emocji, wzruszeń i pięknych momentów, czyli Dąbskie Wieczory Filmowe, minął – jak wszystko, co dobre – zdecydowanie za szybko. Było pięknie!

Ostatnie dni tej edycji DWF to także kolejne spotkanie z kreatywnością najmłodszych miłośników kamery, tj. konkurs Eko-Kadr. Jest nam ogromnie miło, że otrzymaliśmy aż 50 spotów ekologicznych, z których nasze Jury w składzie: Jowita Budnik, Marta Pohrebny, Marcin Bortkiewicz i Andrzej Grzana (Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie) wybrało zwycięzców. Gratulujemy wszystkim laureatom i laureatkom, i dziękujemy partnerowi ekologicznemu konkursu, Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, oraz Kuratorium Oświaty w Szczecinie, które objęło patronat honorowy nad wydarzeniem. Tego samego dnia pożegnaliśmy się z salą kinową w Klubie Delta projekcją filmów z Jowitą Budnik: „Po miłość / Pour l’amour” i „Być Kimś”. Z kolei w niedzielę 3o lipca popłynęliśmy w ostatni taki rejs w tym roku i w tej edycji Dąbskich Wieczorów Filmowych – z muzyką filmową w wykonaniu duetu Liliana Kostrzewa i Dawid Głogowski. Dziękujemy za wzruszający i pełen emocji koncert, a Statkowi Joanna za gościnę!

Wspominamy! I jeszcze raz dziękujemy naszym Gościom i Gościniom: Katarzynie Figurze, Wojciechowi Solarzowi, Adamowi Woronowiczowi, Kamilowi Krawczyckiemu, Marcinowi Bortkiewiczowi, Jowicie Budnik, Pawłowi Madejskiemu, Maciejowi Tubisowi, Lilianie Kostrzewie i Dawidowi Głogowskiemu, Marcie Pohrebny i Andrzejowi Grzanie. Dziękujemy też Partnerom, Patronom i wszystkim, dzięki którym mogliśmy zrealizować 17. Dąbskie Wieczory Filmowe: Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminie Miastu Szczecin i Prezydentowi Szczecina Piotrowi Krzystkowi, Pomorzu Zachodniemu i Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego Olgierdowi Geblewiczowi, Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, Stowarzyszeniu Lambda Szczecin, Scandinavian Print Group Polska, Unity Line, Statkowi Joanna i jego załodze, Kawiarni Orsola, drukarni PrintShop, Echu Szczecina, wSzczecinie, bilety.fm, GS24.pl, ESKA Szczecin News, Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Dziękujemy Krzysztofowi Spórowi za wspaniałe rozmowy, Piotrowi Bielowi za cudowne zdjęcia i ekipie filmowej, naszemu niezrównanemu zespołowi wolontariuszy. A także Wam, kochana Publiczności – byliście najlepsi! ? Do widzenia za rok ?