Pracownica TOEE rozmawia z grupką młodzieży podczas warsztatów ekologicznych w ramach 14. Dąbskich Wieczorów Filmowych

Eko-Warsztaty dla młodych i gala finałowa konkursu EKO-KADR

Halo halo! Czy są tutaj jacyś młodzi eko-badacze? Zapraszamy Was na warsztaty w ramach 15. Dąbskich Wieczorów Filmowych.

Nic nie jest w stanie dorównać ciekawości i kreatywności dziecka. To cechy, które zanikają w dorosłym życiu, jeżeli nie rozwiniemy ich za młodu. Jak wyglądałby świat bez ciekawskich umysłów uporczywie brnących do celu? Kierując się ideą, „czym skorupka za młodu…” możemy wychować gigantów nauki! Zapraszamy dzieci i młodzież na eko-warsztaty, które po raz kolejny organizujemy z Transgranicznym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Zalesiu w ramach Dąbskich Wieczorów Filmowych. Czekać będą 3 stanowiska, z których każde będzie okazją do odkrywania eko-tajemnic. Udział jest bezpłatny, można dołączyć w każdym momencie. Zapraszamy już 31 lipca (sobota) do Klubu Delta w Dąbiu (ul. Racławicka 10). Startujemy o 15.00 i będziemy czekać na miejscu do 18.30. Chodźcie!

Warsztaty są częścią 15. Dąbskich Wieczorów Filmowych, które odbędą się w dniach od 26 do 31 lipca 2021 i poprzedzą Galę Finałową konkursu Eko-Kadr (szczegóły na temat konkursu tutaj).

? Organizator:
Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie
? Partner ekologiczny:
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
? Dofinansowano ze środków Ministra, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje 2021”
? Partnerzy:
Marina Pogoń Port Jachtowy, Szczecińska Agencja Artystyczna, Tramwaje Szczecińskie, drukarnia KAdruk, Camping Marina
? Patronat medialny:
wszczecinie.pl, Radio Szczecin, nasze miasto Szczecin, Głos Szczeciński, gs24.pl, Echo Szczecina
? Patronat honorowy nad 15. DWF objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz