“Muzyka pod Księżycem”. Koncert na wodzie

Tegoroczne Dąbskie Wieczory Filmowe rozpoczniemy muzycznie na wodzie. Zapraszamy na koncert z cyklu „Music dunder the Moon” pianisty i kompozytora – Krzysztofa Baranowskiego, który odbędzie się 24 lipca o godz. 19:00 na Peene Queen (wejście naprzeciwko fontanny na Wałach Chrobrego).

Bilety: https://bilety.fm/pl/muzyka/7353-muzyka-pod-ksiezycem-koncert-na-wodzie-statek-peene-queen-szczecin.html

Bilety w cenie:35/40 (w dniu koncertu)

Podczas rejsu posłuchamy również opowieści Pawła Madejskiego na temat drzew i krzewów, które otaczają szczecińskie nabrzeża.

„Muzyka pod Księżycem” to wykonywane na fortepianie, kształtujące się tylko w chwili tworzenia minimalistyczne miniatury.  To muzyczna podróż w poszukiwaniu maksymalnej intensywności przy absolutnym minimum. 

Te mikro dzieła, pomimo – z racji swej natury – ulotności oraz nieprzewidywalności powinny połączyć się w jedną kilkunastominutową strukturę, a tym samym stworzyć przestrzeń dla kolejnych, nieznanych współbrzmień, dźwięków i harmonii.

„Music Under the Moon” to muzyka z gatunku Live Cinematic Piano, łączy ze sobą elementy muzyki klasycznej oraz pulsujących w tle elektronicznych ambientów.

Link do zapowiedzi YT: https://www.youtube.com/watch?v=dF9L2IJWOtU

Współorganizatorem rejsu jest Unity Line.

Koncert współfinansowany ze środków Miasta Szczecin.