Eko-kadr rozdanie nagród 2020

rUSZA 2. EDYCJA KONKURSU eKO-kADR! dO WYGRANIA ATRAKCYJNE NAGRODY

Hej, uczniowie szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego! Chcecie nam powiedzieć, jak dbać o planetę? Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu „Eko-Kadr” w ramach 15. DWF. Czekamy na Wasze spoty ekologiczne!

Przed nami druga edycja konkursu na spot ekologiczny pn. „Eko-Kadr” w ramach 15. Dąbskich Wieczorów Filmowych, który realizujemy dzięki wsparciu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Przeznaczony jest on dla uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego, a jego celem głównym jest zachęcenie do refleksji na temat ochrony środowiska i dbania o naszą planetę. Konkurs łączy to, co w DWF kochamy najbardziej – kino i naturę. Od wielu lat spotykamy się nad Jeziorem Dąbie i wspólnie oglądamy filmy, dlatego tak ważny jest dla nas temat dbania o wspólne dobro, jakim jest przyroda. Warto pochylić się nad tematem, bo do wygrania są atrakcyjne nagrody: 2 drony z kamerą, 2 hulajnogi elektryczne i 2 tablety!

Zasady są proste. Wystarczy stworzyć krótki spot video ukazujący w kreatywny sposób działania podejmowane na rzecz ochrony środowiska – w dwóch kategoriach tematycznych do wyboru: „Czyste powietrze” i „Moja woda”. Filmik należy przesłać do nas z pomocą strony DWF – link tutaj. Długość pracy konkursowej nie może przekraczać 90 sekund i musi być nagrana w formacie MP4, MOV lub 3GP. Termin przesyłania spotów to 23 lipca 2021 (włącznie). Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Pytania? Prosimy o kontakt z komisarz konkursu, Sylwią Witkowską (s.witkowska@klubdelta.pl, tel. 602 618 371).

Konkurs odbywa się dzięki wsparciu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie. Patronat honorowy nad konkursem objął Zachodniopomorski Kurator Oświaty.